Akce & Události

Všechny akce
Digitalizace
Národní start-up a spin-off prostředí
Chytré investice
Inovační a výzkumná centra
Ochrana duševního vlastnictví
Chytrý marketing
Financování a hodnocení výzkumu a vývoje
Polytechnické vzdělávání
Mobilita a stavební prostředí
19. 1. 2021

Webinář Inovační management – nástroje inovačního managementu

Online

Prostřednictvím webinářů budou každý měsíc představena nejzajímavější inovativní témata týkající se nových technologií a inovačního managementu, o kterých budou hovořit experti z řad vědců, soukromého sektoru i z veřejné správy.

24. 11. 2020

Webinář Inovační management – jak zavést na úřadě a proč je důležitý?

Online

Prostřednictvím webinářů budou každý měsíc představena nejzajímavější inovativní témata týkající se nových technologií a inovačního managementu, o kterých budou hovořit experti z řad vědců, soukromého sektoru i z veřejné správy.

25. 11. 2020

Kulatý stůl TUL: The Country For The Startups

online

Co je start-up, co spin-off? Kde jsou hranice mezi start-up a spin-off? Není to černobílé, ale není to složité. Etický rozměr, univerzita a společnost.

27. 10. 2020

Webinář Elektronizace: Portál občana a jeho propojení s portály ÚSC

Online

Prostřednictvím webinářů budou každý měsíc představena nejzajímavější inovativní témata týkající se nových technologií a inovačního managementu, o kterých budou hovořit experti z řad vědců, soukromého sektoru i z veřejné správy.

říjen 2010

ideathon Hack the Mind

online

Hack the Mind. Hack the Brain. Help Us Understand. Cílem projektu je zvýšit povědomí o kognitivním válčení a otevřít debatu v odborných kruzích. Dále pak vyhledat trendy a nápady, stejně jako potenciální řešení, které stojí na odborném základě napříč jednotlivými obory společnosti. Přihlásit se může každý, koho téma kognitivního válčení zajímá a chce sdílet své myšlenky i zkušenosti. Podmínkou účasti je poslat do 10. října 2020 esej či video v angličtině k tématům, která jsou vymezená na webu Hack the Mind. Vyhlášení vítězných projektů je naplánováno na konec října. Projekty posoudí odborná komise, ve které zasedne například rektor Českého vysokého učení technického Vojtěch Petráček, vedoucí oddělení rozvoje kybernetických sil a informačních operací ministerstva obrany Klára Boučková nebo vedoucí DefSec Innovation Hub Kristina Soukupová. Ideathon zájemcům nabízí navázání důležitých kontaktů s předními odborníky v oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu. Úspěšné příspěvky použije Severoatlantické aliance (NATO) v rámci svých strategických dokumentů a bude je komunikovat všem třiceti členským státům. Partnery akce jsou NATO ACT Innovation Hub, Vojenský technický ústav, České vysoké učení technické, The Global Exec. a Canadian Defence and Security Network.

30. 9. 2020

Den s formulemi a závodními motocykly ČVUT 2020

Praha

Den s formulemi a závodními motocykly ČVUT 2020 se bude konat 30. září 2020 v Dejvicích v Technické ulici. Na akci budou k vidění nejnovější monoposty z dílen studentských týmu z Fakulty elektrotechnické, Fakulty strojní a Fakulty dopravní ČVUT v Praze.  V 9.00 hodin akce začne krátkými technickými prezentacemi. Konstruktéři soutěžních týmů zde poskytnou zajímavé informace o návrhu a stavbě všech závodních formulí i motocyklů. Prezentace proběhne přímo “na dráze” u monopostů studentských formulí a motocyklů a bude zakončena dynamickými ukázkami. Mezi předváděcími jízdami budete mít možnost diskutovat o inovacích a technických specifikacích závodních vozů přímo s odborníky z řad členů týmů.

29. 9. - 4. 10. 2020

Týden inovací 2020

Praha

Tradiční Týden inovací, který proběhne v ČR koncem září 2020, opět představí světové osobnosti a zaměří se zejména na udržitelnost, digitální transformaci a budoucnost umělé inteligence.

29. 9. 2020

Webinář Automatizace a robotizace procesů

Online

Záznam z webináře najdete pod odkazem. Ministerstvo vnitra a Ministerstvo průmyslu a obchodu společně připravila sérii webinářů s názvem „Inovační management ve veřejné správě“. Jejich cílem je inspirovat územní samosprávy, stejně jako orgány státní správy, k inovativnímu myšlení a projektům. Prostřednictvím webinářů budou každý měsíc představena nejzajímavější inovativní témata týkající se nových technologií a inovačního managementu, o kterých budou hovořit experti z řad vědců, soukromého sektoru i z veřejné správy. První webinář na téma Automatizace a robotizace procesů se bude konat v úterý 29. 9. 2020 od 13:00. Hosty budou: Jaroslav Lískovec, ředitel Národního centra průmyslu 4.0, CIIRC ČVUT Budoucnost a možnosti automatizace a robotizace Tomáš Kotyza, ředitel Krajského úřadu Moravskoslezského kraje Automatizace a robotizace procesů na KÚ Moravskoslezského kraje Lukáš Řeha, CEO Techstra s.r.o. Automatizační řešení pro KÚ Moravskoslezského kraje Filip Adámek, Inovační kancelář ICT České pošty Robotizace zpracování faktur a chatbot v interní komunikaci Moderují David Sláma a Robin Čumpelík. Pro účast na webináři se nemusíte přihlašovat předem.

...

Sdílejte s námi vaše know-how

Přidejte se k nám na cestě za budoucností podle našich představ

Připojte se

Spolupracujeme