Akce & Události

Všechny akce
Ochrana duševního vlastnictví
Digitalizace
Chytré investice
Inovační a výzkumná centra
Národní start-up a spin-off prostředí
Chytrý marketing
Financování a hodnocení výzkumu a vývoje
Polytechnické vzdělávání
Mobilita a stavební prostředí
28. 5. 2020

Online seminář Databáze TMView

online

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá pro veřejnost online interaktivní seminář k národní databázi ochranných známek. Tato databáze je volně dostupná na adrese https://www.tmdn.org/tmview/#/tmview. Program semináře: V průběhu semináře se účastníci seznámí s obsahem a základními funkcionalitami databáze. Pro účast na semináři není třeba instalovat žádný speciální software. Budete potřebovat pouze počítač připojený k internetu, webový prohlížeč Google Chrome nebo Microsoft Edge a sluchátka s mikrofonem. Předem vám zašleme odkaz, jehož prostřednictvím se k semináři připojíte. V případě zájmu o účast se registrujte e-mailem na adrese jpavkova@upv.cz.

22. 5. 2020

Online seminář Národní databáze ochranných známek

online

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá pro veřejnost online interaktivní seminář k národní databázi ochranných známek. Tato databáze je volně dostupná na adrese https://isdv.upv.cz/webapp/!resdb.oza.frm. Program semináře: V průběhu semináře se účastníci seznámí s obsahem a základními funkcionalitami databáze. Pro účast na semináři není třeba instalovat žádný speciální software. Budete potřebovat pouze počítač připojený k internetu, webový prohlížeč Google Chrome nebo Microsoft Edge a sluchátka s mikrofonem. Předem vám zašleme odkaz, jehož prostřednictvím se k semináři připojíte. V případě zájmu o účast se registrujte e-mailem na adrese jpavkova@upv.cz.

26. - 27. 5.

WeAre Summit

od září 2020 do června 2021

Trade Mark and Design Education Programme

Alicante

Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) pořádá Trade Mark and Design Education Programme, který bude probíhat od září 2020 do června 2021. Vzdělávací program je částečně veden formou e-learningu a částečně osobně v Alicante. Přihlašovat se je možné od 18.5. do 30.6. Maximální kapacita je 60 účastníků. Cena celého programu je 1500 EUR.

16. 4. 2020

Seminář Databáze ochranných známek

Úřad průmyslového vlastnictví

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti seminář zaměřený na získání základních znalostí o práci v databázích ochranných známek ÚPV, Romarin, eSearch, TMview.

20. 4. 2020

Seminář Databáze Espacenet

Úřad průmyslového vlastnictví

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá v rámci aktivit plynoucích z Inovační strategie České republiky pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti seminář zaměřený na získání základních znalostí z oblasti průmyslového vlastnictví.

17. 3. 2020

Smart Region Zlín 2020

Technologické inovační centrum Zlín

Zveme vás na krátký workshop zaměřený na sdílení zkušeností při implementaci konkrétních chytrých řešení i v oblasti dopravy a silničního hospodářství. Věříme, že setkání nabídne inspiraci a také příležitost k diskusi o tématech chytrých řešení ve Zlínském kraji.

12. 2. 2020

Tisková konference CzechTrade

Ambassador Zlata Husa hotel, Praha 1

Srdečně Vás zveme na tiskovou konferenci České agentury na podporu obchodu. Rádi bychom představili výsledky hospodaření za uplynulý rok, úspěšné projekty agentury a novinky pro rok 2020. Karel Havlíček, ministr průmyslu, obchodu a dopravy, zároveň vyhodnotí exportní výkonnost České republiky v roce 2019.

...

Sdílejte s námi vaše know-how

Přidejte se k nám na cestě za budoucností podle našich představ

Připojte se

Spolupracujeme