Akce & Události

Všechny akce
Digitalizace
Chytré investice
Ochrana duševního vlastnictví
Inovační a výzkumná centra
Národní start-up a spin-off prostředí
Chytrý marketing
Financování a hodnocení výzkumu a vývoje
Polytechnické vzdělávání
Mobilita a stavební prostředí
29. 9. 2020

Webinář Automatizace a robotizace procesů

Online

Ministerstvo vnitra a Ministerstvo průmyslu a obchodu společně připravila sérii webinářů s názvem „Inovační management ve veřejné správě“. Jejich cílem je inspirovat územní samosprávy, stejně jako orgány státní správy, k inovativnímu myšlení a projektům. Prostřednictvím webinářů budou každý měsíc představena nejzajímavější inovativní témata týkající se nových technologií a inovačního managementu, o kterých budou hovořit experti z řad vědců, soukromého sektoru i z veřejné správy. První webinář na téma Automatizace a robotizace procesů se bude konat v úterý 29. 9. 2020 od 13:00. Hosty budou: Jaroslav Lískovec, ředitel Národního centra průmyslu 4.0, CIIRC ČVUT Budoucnost a možnosti automatizace a robotizace Tomáš Kotyza, ředitel Krajského úřadu Moravskoslezského kraje Automatizace a robotizace procesů na KÚ Moravskoslezského kraje Lukáš Řeha, CEO Techstra s.r.o. Automatizační řešení pro KÚ Moravskoslezského kraje Filip Adámek, Inovační kancelář ICT České pošty Robotizace zpracování faktur a chatbot v interní komunikaci Moderují David Sláma a Robin Čumpelík. Pro účast na webináři se nemusíte přihlašovat předem.

20. - 22. 11. 2020

Smart Health Hackathon Prague 2020

IKEM - Institut Klinické a Experimentální Medicíny

Chtěli byste pracovat na další velké myšlence, která změní zdravotnictví? Co takhle partnerství s vrcholovým centrem experimentální medicíny, kde vybrané projekty získávají přístup k jedinečnému fondu celosvětových odborných znalostí?

17. 9. 2020

Online debata univerzit o dopadech COVID-19

ČVUT v Praze

Jarní pandemie nemoci COVID-19 ukázala, že univerzity mají ve společnosti nezastupitelnou roli. Školy se rychle zorientovaly, kde je potřeba pomoct, a nabídly své kapacity a síly. Podívat se s odstupem na to, jak se své úlohy zhostily a jak byly společensky zodpovědné, má za cíl další diskuze zástupců univerzit, která se koná 17. září od 13.00 hodin v Praze a její online přenos bude i na Universitas.

19. 11. 2020

Summit Koncepce BIM

Výstaviště PVA Expo, Praha-Letňany

Na výstavišti PVA Expo se 19. 11. 2020 setkají zástupci vlád a státní správy řady evropských zemí i ČR na Summitu Koncepce BIM. Účastníci budou moci porovnat zkušenosti se zaváděním metody BIM do praxe.

9. 9. 2020

Národní průmyslový summit 2020

Betlémská kaple, Praha

Národní centrum Průmyslu 4.0 a CIIRC ČVUT vás zvou na největší setkání ředitelů a členů představenstev předních průmyslových společností v ČR, vrcholných představitelů vlády a osobností technických věd a akademické sféry, které se uskuteční 9. září 2020 v Betlémské kapli v Praze.

22. 9. 2020

Finále soutěže Creative Business Cup 2020

INDUSTRA, Brno

Známe TOP 10 nejlepších kreativních projektů České republiky za rok 2020! Představíme je na finále národního kola soutěže Creative Business Cup, které se uskuteční 22. září 2020 od 18 hodin v brněnské INDUSTŘE. Touto cestou bychom vás rádi přizvali k večeru plnému kreativity, zábavy, networkingu a startupových pitchů. Za přítomnosti generálního ředitele agentury CzechInvest Patrika Reichla, odborné poroty i partnerů společně vyhlásíme tři nejlepší projekty. Absolutního vítěze pak pošleme na globální finále do Kodaně.

26. 6.

SeminářAktivní spotřebitelé energie – Příležitosti, bariéry a očekávání

MPO, Na Františku 32, 110 15 Praha 1

Kulatý stůl představí aktuální výzkum postojů veřejnosti k možnostem využití příležitosti přechodu právě na typ energeticky aktivního spotřebitele. Nastíníme příklady dobré praxe ze zkoumaných evropských států. Cílem setkání je prodiskutovat nové prvky na energetickém trhu napříč klíčovými zástupci státní správy, energetických společností a spotřebitelů. Během úvodních prezentací vystoupí členové výzkumného týmu: Lucie Matyášová (socioložka), Martin Ander a Petr Novotný (zahraniční část výzkumu) a hosté: advokát Pavel Doucha, David Martínek (ČEZ ESCO), Jaroslav Klusák (energetický manažer Litoměřic). Prosíme o potvrzení Vaší účasti prostřednictvím registračního formuláře do 22. června 2020. Následně vám potvrdíme registraci dle kapacit prostoru.

15. 10. 2020

Konference DIGIMEDIA 2020

Kongresový sál České televize

Ani konference DIGIMEDIA 2020 nebyla imunní vůči zlému viru. Proto se přesouvá z původně avizovaného termínu 10. června 2020 na 15. října 2020, přičemž místo konání, Kongresový sál České televize v Praze na Kavčích horách, zůstává stejné. Dalším důvodem této změny je odložení procesu přechodu na pozemní digitální televizní vysílání ve standardu DVBT-2, které je důležitým tématem konferenčního programu. Posunutí na podzimní termín tak umožní lépe se věnovat aktuálnímu dění v procesu digitalizace i v médiích.

...

Sdílejte s námi vaše know-how

Přidejte se k nám na cestě za budoucností podle našich představ

Připojte se

Spolupracujeme