CzechTrade představí v Německu špičkové české digitální start-upy

Vládní agentura na podporu exportu CzechTrade připravila vůbec poprvé pro české technologické firmy dvoudenní program na akci Digital Demo Day v Düsseldorfu, největší B2B přehlídce mladých technologických firem a start-upů v Německu. Představí se na ní více než 170 společností, které vyvíjejí moderní technologie a služby v oblastech, jako je virtuální a rozšířená realita, umělá inteligence, automatizace nebo robotika.

Více informací

Vládní agentura na podporu exportu CzechTrade připravila vůbec poprvé pro české technologické firmy dvoudenní program na akci Digital Demo Day v Düsseldorfu, největší B2B přehlídce mladých technologických firem a start-upů v Německu. Představí se na ní více než 170 společností, které vyvíjejí moderní technologie a služby v oblastech, jako je virtuální a rozšířená realita, umělá inteligence, automatizace nebo robotika.

Technologická show Digital Demo Day se koná 13. února 2020 v areálu bývalé ocelárny Böhler. Očekává se hojná účast, vedle progresivních malých firem zde nebudou chybět ani velké nadnárodní společnosti a investoři, zástupci prestižních univerzit a také malé a střední podniky. Česká republika se na letošním ročníku Digital Demo Day může pyšnit desítkou vystavovatelů, což představuje nejpočetnější zahraniční zastoupení.

Více informací najdete v článku na CzechTrade.cz.

Zdroj: CzechTrade

Sdílejte s námi vaše know-how

Přidejte se k nám na cestě za budoucností podle našich představ

Připojte se

Spolupracujeme