Díky našim firmám o nás ví celý svět

Jednotná komunikační strategie Czech Republic: The Country For The Future je založena i na tom, že právě české firmy nabízejí špičkové produkty a kvalitní řešení. Ministerstvo zahraničních věcí tak aktuálně připravilo video s názvem „Díky našim firmám o nás ví celý svět“, které je propagací úspěchů českých firem v zahraničí.

Více informací

Jednotná komunikační strategie Czech Republic: The Country For The Future je založena i na tom, že právě české firmy nabízejí špičkové produkty a kvalitní řešení. Ministerstvo zahraničních věcí tak aktuálně připravilo video s názvem „Díky našim firmám o nás ví celý svět“, které je propagací úspěchů českých firem v zahraničí.

Cílem videa je ukázat, co vše se v Česku vyrábí a co české firmy nabízí. Zúčastněné firmy reprezentují různá odvětví české ekonomiky a představují výběr českých exportérů s produkty s vysokou přidanou hodnotou.

Video bude sloužit k propagaci České republiky např. na veletrzích a při oficiálních účastech, při podnikatelských zahraničních misích a při prezentaci firem v zahraničí. Video je k dispozici státním institucím, podnikatelským svazům i podnikatelům samotným.

Sdílejte s námi vaše know-how

Přidejte se k nám na cestě za budoucností podle našich představ

Připojte se

Spolupracujeme