MPO zve na Den otevřených dveří. Přijďte se seznámit se zajímavými start-upy a naší Inovační strategií

Ministerstvo průmyslu a obchodu otevírá brány veřejnosti. Už v pondělí 28. října 2019 od 9:00 do 17:00 hodin, a to u příležitosti založení samostatného Československa. Hlavní budovu v ulici Na Františku 32 v Praze si bude možné prohlédnout včetně běžně nepřístupné prosklené kopule, reprezentativních salónků či pracovny ministra.

Více informací

Ministerstvo průmyslu a obchodu otevírá brány veřejnosti. Už v pondělí 28. října 2019 od 9:00 do 17:00 hodin, a to u příležitosti založení samostatného Československa. Hlavní budovu v ulici Na Františku 32 v Praze si bude možné prohlédnout včetně běžně nepřístupné prosklené kopule, reprezentativních salónků či pracovny ministra.

„Historicky poprvé se na akci představí také začínající technologické firmy, tedy start-upy DEEPTIME, Holistic Management, TECHNOFIBER, Prototypum či Virtual Lab. Díky nim se návštěvníci budou moct například ponořit do virtuální reality, seznámit se s unikátním zvukovým systémem a souvisejícím průmyslovým designem, který v sobě spojuje různé technické disciplíny, funkčnost a estetiku. To vše v souladu s Inovační strategií 2019 – 2030 a národní hospodářskou vizí Czech Republic: The Country For The Future,“ říká vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček, který se Dne otevřených dveří zúčastní.

Budova MPO se skleněnou kopulí a více než 120 sochami a plastikami, které symbolizují podnikání a obchod včetně jednotlivých oborů či klíčových vlastností nezbytných pro úspěšný byznys, je jednou z dominant pražského nábřeží. S doprovodným programem tak nadcházející Den otevřených dveří v sobě spojuje významnou historii, tedy tradici, a technologií a inovacemi nabitou budoucnost.

Zdroj: MPO

Sdílejte s námi vaše know-how

Přidejte se k nám na cestě za budoucností podle našich představ

Připojte se

Spolupracujeme