Semináře MPO a partnerů Vnitřní trh EU z pohledu malých a středních podniků

Dne 3. října 2019 proběhl za hojné účasti českých podnikatelů v pořadí již čtvrtý seminář na téma Vnitřní trh EU z pohledu malých a středních podniků, který pořádá MPO ve spolupráci s partnery. Předchozí semináře se konaly v Praze, Ostravě a Českých Budějovicích. Semináře, které navštívily stovky podnikatelů, se věnovaly nejpalčivějším problémům a překážkám na vnitřním trh EU, především v oblasti přeshraničního poskytování služeb a vysílání pracovníků.

Více informací

Dne 3. října 2019 proběhl za hojné účasti českých podnikatelů v pořadí již čtvrtý seminář na téma Vnitřní trh EU z pohledu malých a středních podniků, který pořádá MPO ve spolupráci s partnery. Předchozí semináře se konaly v Praze, Ostravě a Českých Budějovicích. Semináře, které navštívily stovky podnikatelů, se věnovaly nejpalčivějším problémům a překážkám na vnitřním trh EU, především v oblasti přeshraničního poskytování služeb a vysílání pracovníků.

Semináře představily bezplatné služby MPO pro podnikatele jako je SOLVIT, ProCop a síť Jednotných kontaktních míst, které nabízí řešení s problémy na vnitřním trhu. Účastníci seminářů dále získali informace o možnostech financování pro malé a střední podniky a novinkách v aktuální legislativě EU v oblasti vnitřního trhu. Další seminář se bude konat 16. ledna v Praze za účasti zástupců z Evropské komise a německé a rakouské státní správy. Informace k registraci budou včas zveřejněny na webových stránkách a facebookovém profilu MPO. Účast na semináři je bezplatná.

Zdroj: MPO

Sdílejte s námi vaše know-how

Přidejte se k nám na cestě za budoucností podle našich představ

Připojte se

Spolupracujeme